Firma

Europejskie centrum logistyczne

Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. zaopatruje klientów przemysłowych i produkcyjnych w ramach Grupy Würth. Od dnia 1 września 2021r. działa jako niezależna spółka z najnowocześniejszym w Europie centrum logistycznym o powierzchni ponad 120 hektarów niemieckiej firmy Würth Industrie Service Service GmbH & Co. KG w Bad Mergentheim.

Zauważywszy potencjał wzmocnienia biznesu na polskim rynku, firmę wydzielono z istniejącego wcześniej polskiego oddziału: Würth Industrie Service GmbH & Co. KG spółka komandytowa, stanowiącym część spółki Würth Industrie Service GmbH & Co. KG z siedzibą w Bad Mergentheim w Niemczech. Dzięki zmianie organizacyjnej i korporacyjnej, firma Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o. zobowiązuje się do zwiększenia obecności na polskim rynku i wzmocnienia relacji z klientami.

Nasza oferta jest przeznaczona dla klientów z branży przemysłowej i składa się z szerokiego asortymentu części złącznych typu C z ponad 1 400 000 produktów dla różnym grupom docelowym. Oprócz tego oferujemy unikalną koncepcję logistyki dostaw, co czyni nas najbardziej kompetentnym dostawcą drobnych części i materiałów montażowych do produkcji przemysłowej, konserwacji, naprawy sprzętu i wyposażenia ochronnego.

Oprócz naszego rozbudowanego asortymentu standardowych produktów możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w dziedzinie logistyki i operacyjnych koncepcji dostaw i usług, jak również dostaw specjalnie projektowanych części.

Pod marką „CPS® – C-Parts Solutions” zapewniamy klientom z sektora produkcyjnego zindywidualizowane, logistyczne koncepcje zaopatrzenia i dostaw, takie jak systemy regałów obsługiwane przez skanery, zautomatyzowane elektroniczne systemy zamawiania lub dostawy just-in-time z wykorzystaniem systemów pojemników Kanban w ramach innowacyjnych rozwiązań logistycznych opartych o technologię bin i RFID. W ten sposób klienci korzystają z bezpośrednich dostaw na linie produkcyjne.

Würth Industrie Service Polska Sp. z o.o., Twój partner na bezpieczną przyszłość!