Sieć przemysłowa Würth -
Międzynarodowe dostawy dla klientów przemysłowych

Sieć przemysłowa Würth (Würth INdustrial netWORK, w skrócie WINWORK®) jest globalną siecią spółek przemysłowych Würth, skoordynowaną strategicznie w celu zaspokajania indywidualnego, kulturowego popytu naszych klientów przemysłowych za pomocą globalnych zakładów produkcyjnych.

WINWORK obejmuje więcej firm w ponad 40 krajach, pracując jako jeden partner z klientami w wielu częściach świata. To zintegrowane podejście zapewnia wszechstronną, osobistą konsultację, szybkie i płynne przekazywanie informacji oraz bezproblemową integrację i wdrażanie części C w międzynarodowych liniach produkcyjnych naszych klientów. Będąc partnerem globalnej firmy, możesz mieć pewność, że spotkasz się z najwyższym poziomem zaangażowania i pomocy wraz z jednolicie wysokim poziomem jakości.

www.win-work.com

WINWORK

WINWORK® obejmuje trzy regiony i stanowi serce wielu globalnych działań biznesowych:

WINWORK® EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka)

Przemysłowa sieć Würth EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) zapewnia szybkie dostawy we wszystkich regionach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W oparciu o Europejskie centrum logistyczne, Würth Industrie Service w Niemczech odpowiada za obsługę klienta i logistykę materiałów produkcyjnych i zapasów w Polsce, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Silna międzynarodowa integracja naszych klientów jest głównym powodem, dla którego świadczymy nasze usługi z obszaru Niemiec. Obsługujemy rynek Europy Zachodniej z naszej siedziby w Bad Mergentheim, aby oferować stałe usługi dostaw części C. Zapewnia to optymalne wykorzystanie synergii i owocuje korzyściami, które przenosimy na klienta.

WINWORK® Americas

WINWORK® Americas obejmuje spółki mieszczące się w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie. Krajowi menedżerowie ds. obsługi klienta w Würth Industry of North America (WINA) funkcjonują jako jeden punkt kontaktowy dla klientów z wielu lokalizacji. Koordynują oni działania związane ze wszystkimi spółkami WINA i menadżerami ds. obsługi głównych klientów w innych krajach.

Brazylijska firma SW Industry z siedzibą w Sao Bernado w obszarze metropolitalnym São Paulo, obsługuje klientów przemysłowych w Ameryce Południowej.

WINWORK® Asia/Pacific

Aby lepiej obsługiwać klientów przemysłowych w regionie Azji i Pacyfiku ze standardowymi rozwiązaniami dla części C, Würth Industry założyła spółki i oddziały na strategicznych, rozwijających się rynkach, takich jak Australia, Chiny, Indie, Malezja, Nowa Zelandia itd.

Specjalną częścią naszej organizacji Würth Industrial Network Asia/Pacific jest centralne biuro zakupów i centralne laboratorium w Szanghaju w Chinach.