Kanban na bazie RFID: Technologia CPS®RFID zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo dostaw

Ten proces jest szybszy, bardziej przejrzysty i bezpieczniejszy — identyfikacja za pomocą częstotliwości radiowej (RFID) to system obsługi czynności uzupełniania materiałów produkcyjnych w przemyśle wytwórczym, który jest głównym elementem w obrębie wydajnego łańcucha wartości. Jako partner systemu części C, wykorzystaliśmy tę technologię w ramach przemysłowych systemów KANBAN w celu zapewnienia optymalnego zarządzania zapasami, automatycznego mapowania powtarzających się zamówień orz identyfikacji wahań zapotrzebowania na wczesnym etapie. Systemy z rodziny CPS®RFID mogą w związku z tym zapewnić jeszcze wyższe bezpieczeństwo dostaw niż w przypadku tradycyjnego przetwarzania Kanban.

CPS®RFID oznacza...

  • Rozwiązania dla części C z identyfikacją za pomocą częstotliwości radiowej
  • Transmisja radiowa elementu i danych pojemnika bezpośrednio z zakładu produkcyjnego klienta do naszego centralnego magazynu
  • Wczesne rozpoznawanie wahań zapotrzebowania
  • Automatyczne powtarzanie zamówień bez konieczności skanowania lub ręcznego wprowadzania
RFID Kanban Tag

Korzystamy z systemów z pasywnymi transponderami RFID Znacznik RFID, prosty nośnik danych, służy jako podstawa każdej operacji przesyłania danych i przechowuje wszystkie dane, takie jak typ pojemnika, numer elementu, opis, ilość i partia. Wymóg jest inicjowany za pomocą dostosowanych systemów iSHELF®, iBOX®, iBOX®flex lub iDROPBOX® lub za pomocą innych standardowych systemów.