Akredytowane laboratorium testowe

Laboratorium testowe Würth Industrie wyróżnia się rozległą wiedzą pracowników, wysokiej klasy obiektami oraz szeroką gamą oferowanych usług. Uwaga naszych specjalistów skupia się tutaj na technologiach połączeń. Nasza oferta obejmuje testowanie współczynnika tarcia i testy skręcania w odniesieniu do określonych zastosowań, różne metody testów twardości, testy wytrzymałości na rozciąganie i uderzenia, testy materiałów i powierzchni oraz pomiary geometrii. Próbki do badań metalograficznych i testów twardości są przygotowywane w laboratorium na dwóch liniach produkcyjnych. Laboratorium mieści się w trzypiętrowym budynku i ma łączną powierzchnię 800 metrów kwadratowych.

Specjaliści w dziedzinie technologii połączeń

Jako pionierzy innowacji musimy reagować na żądania z całego świata. Nie stronimy przy tym od poznawania nowych metod działania. Rok po roku szkolimy testerów materiałów, zapewniając swojemu zespołowi zasób kompetencji technicznych. Jednym z najciekawszych obiektów w naszym laboratorium jest największa na świecie maszyna do testowania współczynnika tarcia w połączeniach, która może badać śruby do rozmiaru M80. Do testów korozyjnych używany komory solnej, a skomplikowane kształty i tolerancje pozycjonowania są mierzone przy użyciu wieloczujnikowej technologii 3D w specjalnie klimatyzowanym pomieszczeniu. W firmie Würth Industrie Service kontrolujemy elementy połączeniowe dla takich obszarów działalności, jak odbiór towarów, wstępne testowanie próbek, konsultacje w zakresie zastosowań i zarządzanie reklamacjami.

Uznane kompetencje i oficjalne centrum testowe

Nigdy nie zapominamy o wymaganiach naszych klientów. Częścią naszej filozofii jest więc oczywiście ciągłe udoskonalanie procesów i jakości na każdym etapie pracy. Dowodem kompetencji oraz rygorystycznie wdrażanego w naszym laboratorium zarządzania jakością jest przyznanie nam akredytacji centrum testowego w zakresie więcej niż 50 standardowych metod i akredytacji zgodnie z wymogami DIN EN ISO/IEC 17025.

Perfekcyjne połączenie technologii i wiedzy

Nasza infrastruktura techniczna jest rozbudowana, nowoczesna i cechuje się wysoką jakością. Jest to warunek konieczny do realizacji szerokiego wachlarza usług zgodnych z obecnymi i przyszłymi żądaniami oraz wymaganiami naszych klientów.

POŁĄCZENIA ŚRUBOWE

TESTY TWARDOŚCI I WYTRZYMAŁOŚCI NA ROZCIĄGANIE

POWIERZCHNIE

GEOMETRIA

MATERIAŁOZNAWSTWO